شرکت همیاران شمال شرق
21 تیر 1400 - 13:25:37 551
معارفه مدیر عامل جدید همیاران شمال شرق برگزار شد
مراسم معارفه آقای احمد عبدالله زاده مدیرعامل جدید همیاران شمال شرق با حضور جمعی از مدیران و معاونان سازمان همیاری و شرکت همیاران شمال شرق ظهر امروز دوشنبه 21 تیرماه برگزار شد.
اخبار همیاران شمال شرق

شرح خبر

به گزارش روابط عمومی همیاران شمال شرق ، در این مراسم ضمن تقدیر از خدمات و تلاش‌های ارزنده دکتر علی سپهر در دوره مسئولیتی ایشان، آقای احمد عبدالله زاده به عنوان مدیرعامل جدید مجموعه همیاران شمال شرق معرفی شد.

در این مراسم علی سپهر مدیر عامل سابق همیاران شمال شرق در سخنانی ضمن آرزوی سلامتی در روزهای سخت کرونایی، خاطر نشان کرد: توسعه و پیشرفت سازمان منوط به توسعه و پیشرفت نیروهای انسانی است. ایشان با تشکر از همکاری مدیران و همکاران در طول دوره‌ی مدیریت خود اظهار داشت: اگر ظرف یک سال گذشته موفقیتی در این شرکت صورت گرفته سهم بنده در آن موفقیت‌ها، کمترین بوده و بخش عمده تلاش‌ها توسط مدیران و کارشناسان محترم این شرکت انجام شده که خدماتشان شایسته تقدیر می باشد. وی همچنین با آرزوی موفقیت برای مدیریت جدید اضافه کرد: برای آقای عبدالله زاده آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم ایشان در مجموعه همیاران شمال شرق همانند عملکرد گذشته خویش موفق باشند.

سپس آقای احمد عبدالله زاده در سخنانی ضمن تشکر از حسن اعتماد جناب آقای محمد سنجری به ایشان اظهار امیدواری کرد با همکاری ، همدلی و تلاش همکاران خود بتواند در راستای انجام وظایف محوطه موفق و تاثیرگذار باشد.

در خاتمه این مراسم با اهدای لوح سپاس از سوی مدیرعامل سازمان همیاری تقدیر و ابلاغ مسئولیت آقای احمد عبدالله زاده به ایشان تسلیم شد.

دانستنی های روز
کتاب های الکترونیکی
آئین نامه ها و دستورالعمل ها
نمایشگاه ها و رویدادها