hello help agreement

به سامانه ثبت نام پرسنل خوش آمدید!

کاربر گرامی؛

توافق نامه کاربر نهایی سامانه

بسیار خرسندیم که در راه افتخارآمیز خدمت رسانی به شما پرسنل معزز و گرانقدر از تمامی ظرفیت‌ها و زیرساخت‌های ممکن استفاده کرده ایم و خوشبختانه در این مسیر توفیقات بیشماری نیز حاصل شده است که بی تردید تمامی آن در نتیجه لطف خداوند متعال و صبر و حمایت ارزنده شما عزیزان بوده است.
- در طول مراحل ثبت نام، جهت توضیح درباره قوانین و ساختار صحیح ورود اطلاعات، با کلیک کردن بر روی نمایه تعبیه شده به شکل و مشاهده نکات آن می توانید از بروز مشکلات و مغایرت ها در اطلاعات ورودی و در نتیجه عدم تایید ثبت نام شما توسط کارشناس سازمان جلوگیری به عمل آورید.
- در هر مرحله از ثبت نام، با کلیک کردن بر روی نمایه تعبیه شده به شکل می توانید به اطلاعات وارد شده در مرحله قبل دسترسی پیدا کرده و آن ها را ویرایش نمایید. بدیهی است در صورت ویرایش شماره تلفن همراه، مراحل فعال سازی آن تکرار خواهد شد.

در صورت بروز هریک از اعمال غیر قانونی ذیل، شرکت همیاران شمال شرق مجاز می باشد که از کلیه منابع و اطلاعات موجود پرسنل در سامانه در مراجع قضایی و اداری استفاده نماید:

  • هرگونه سوءاستفاده از نامه های اداری که به تایید مدیرعامل سازمان نرسیده باشد.

  • جعل انواع نامه های اداری و تغییر تاریخ اعتبار آن و یا امضای مدیرعامل.

  • سوءاستفاده از گواهی اشتغال به کار در موءسساتی که مورد تایید شرکت همیاران شمال شرق نمی باشند.

  • هرگونه استفاده از فیش حقوقی به غیر از دریافت وام از موسسات مورد تایید شرکت همیاران شمال شرق که گواهی کسر از حقوق درخواست شده در سامانه به تایید شرکت رسیده باشد.