همیاران شمال شرق
همیاران شمال شرق
امروز یکشنبه دو اردیبهشت 1403
همیاران شمال شرق

ضرورت هم افزایی برای بهره گیری از توان واحدهای تابعه سازمان همیاری در اجرای پروژه های مشترک

تاریخ ارسال : 1400/02/02
ضرورت هم افزایی برای بهره گیری از توان واحدهای تابعه سازمان همیاری در اجرای پروژه های مشترک

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی، علی سپهر با اشاره به جلسه مشترک با رضامهردوست سرپرست مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی شمال شرق کشور و شهرکی مدیر و صادقی مسوول واحد پژوهش موسسه آموزش تحقیقات و مشاوره شهرداریهای استان افزود: با توجه به رسالتی که سازمان همیاری در حوزه توسعه آموزش و فعالیتهای آموزشی و پژوهشی در سطح استان و کمک به سازمان هایی نیازمند به این خدمات، دارد، تلاش داریم با هم افزایی با دیگر شرکتها و موسسات تابعه سازمان، از این ظرفیت در سطوح اجرایی و تعاملاتی که با مجموعه های مختلف خواهیم داشت استفاده کنیم.

وی با اشاره به همکاری های در دست بررسی این شرکت و پروژه های پیشنهادی مرکز تحقیقات مسکن و شهرسازی شمال شرق کشور افزود: با توجه به اینکه شرکت همیاران شمال شرق می تواند به عنوان یک بازوی اجرایی در حوزه فعالیتهای آموزشی، پژوهشی و برگزاری همایشها و ... ورود پیدا کند بر این اساس قصد داریم ببه عنوان یک عنصر تخصصی سوم با ایجاد یک هم افزایی مطلوب از توان موسسه آموزش سازمان استفاده کنیم.

سرپرست شرکت همیاران شمال شرق خاطر نشان کرد: معتقدیم به واسطه تعاملات کاری ارتباطاتی که با نهادهای دیگر از جمله شهرداریها و سازمانهای وابسته و... داریم، میتوانیم با افزایش این هم افزایی ها پروژه هایی اقتصادی و درآمدزایی را که مربوط به دیگر مجموعه های تابعه سازمان هستند به آنها معرفی و در اجرای آن همکاری داشته باشیم.


#brand_hamyar
#گروه_برندهای_همیار #سازمان_همیاری_شهرداریهای_خراسان_رضوی #همیارماشین #همیارسازه #موتوریار #معین_کالا #همیارانرژی #همیاردانش #همیارسرمایه #همیارمحیط #همیارپست #همیاردیجیتال #همتامشهدگشت #هشتیار #مشهدبیمه_همتا #همیارگردشگر #همیارسلامت #همیاربازرگان

گالری تصاویر