همیاران شمال شرق
همیاران شمال شرق
امروز یکشنبه دو اردیبهشت 1403
همیاران شمال شرق

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی و مدیرعامل شرکت همیاران شمال شرق از اقدامات صورت گرفته در پروژه شهرک حمل و نقل خواف بازدید کردند.

تاریخ ارسال : 1401/01/22
مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی و مدیرعامل شرکت همیاران شمال شرق از اقدامات صورت گرفته در پروژه شهرک حمل و نقل خواف بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت همیاران شمال شرق سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی، محمدرضا تازیکی به همراه احمدعبدالله زاده با سفر به شهرستان خواف از اقدامات و فعالیتهای عمرانی و امکانات ایجاد شده در پروژه شهرک حمل و نقل این شهرستان به صورت میدانی بازدید کردند.
مدیرعامل سازمان همیاری در حاشیه این بازدید در نشستی با اعضای هیات مدیره شرکت تعاونی کاج و نمایندگان شرکت های حمل و نقلی سرمایه گذار در این پروژه گفت: خوشبختانه اقدامات خوبی در پروژه با همیاری سرمایه گذاران صورت گرفته و پیشرفت بالایی را در تکمیل این مجموعه شاهد هستیم.
محمدرضا تازیکی با اشاره به اهمیت بهره برداری شهرک حمل و نقل در جهت اشتغال زایی و رفع دغدغه سرمایه گذاران و شرکتهای حمل و نقلی مستقر در این مجموعه تاکید کرد: با توجه به تکمیل بخش های اصلی، راه های دسترسی و وجود امکانات لازم برای آغاز فعالیت شرکت های حمل ونقلی پیگیری های جدی را از طریق استانداری و ریاست جمهوری در دستور کار داریم.
وی خاطر نشان کرد: باید با همکاری تمامی دست اندرکاران و تلاش مضاعف در جهت رفع مشکلات پیش روی صدور مجوز بهره برداری و افتتاح مجموعه حرکت کنیم تا به زودی شاهد ایجاد رونق در این مجموعه و اشتغال زایی و اتفاقات خوب اقتصادی برای کل مردم شهرستان خواف باشیم. در ادامه این نشست مدیرعامل شرکت همیاران شمال شرق نیز با اشاره به اقدامات صورت گرفته در حوزه های مختلف و در جهت تسریع در صدور مجوز بهره برداری شهرک حمل و نقل عنوان کرد: خوشبختانه شرکتهای حمل و نقل و سرمایه گذاران این پروژه بزرگ در شرق کشور همراهی خوبی در این مدت داشته و درکنار سازمان و شرکت همیاران  راه های تسهیل این امر را هموارتر کرده اند. احمدعبدالله زاده با تقدیر از همراهی مسوولان استانی، فرمانداری خواف و شرکتهای سرمایه گذار ابراز امیدواری کرد: با رفع مشکلات اداری اندکی که در مسیر صدور مجوز بهره برداری قرار گرفته به زودی شاهد ورود کامیون ها و فعالیت شرکت ها در شهرک حمل و نقل خواف خواهیم بود. وی خاطر نشان کرد: قطعا افتتاح این پروژه خون تازه ای به اشتغال آفرینی در منطقه مرزی خواف تزریق خواهد کرد و باید پس از آن به دنبال اجرای برنامه های توسعه ای، دانش بنیان و تکمیلی در جهت ایجاد شهرکی ممتاز در حوزه حمل و نقل کشور باشیم.

گالری تصاویر